O MNIE

Kim jestem?

 

 

Kim jestem? Dlaczego fotografia ślubna i dlaczego w ogóle fotografia? Nazywam się Damian Białek jestem szczęśliwym mężem Magdy i pochodzę z Dolnego śląska.

Już dawno temu poczułem, że uwielbiam tworzyć i robić coś z niczego. Wystarczył jeden wieczór i kilka czarno białych fotografii wykonanych starym zenitem bym stwierdził, że właśnie fotografia to jest to czym chcę się zajmować w życiu. Uwielbiam fotografię industrialną i odkrywanie miejsc wypełnionych historią. Ponad wszystko uwielbiam fotografować zakochane i szczęśliwe pary wchodzące w kolejny i najważniejszy etap ich życia jakim jest małżeństwo. Sesja narzeczeńska kilka miesięcy przed ślubem po czym przychodzi dzień, w którym w sobotnie popołudnie udajemy się do kościoła byście zawarli związek małżeński. Jest to przeżycie nie tylko dla Was i rodziny ale także dla mnie. Poprzez fotografowanie tych magicznych momentów przeżywam to razem z Wami. Staram się by zdjęcia, które ode mnie otrzymacie były opowiadaniem tego co wydarzyło się przez cały weekend. Staram się nie ingerować w bieg wydarzeń tylko je dokumentować. Ważne jest abyście w dniu swojego ślubu czuli się swobodnie i byli po prostu sobą. Ja swoim doświadczeniem i obyciem będę dla Was wsparciem by wszystko poszło jak najlepiej.

 

REFERENCJE

recenzja-eli-i-adama

Genialna intuicja, dobre oko w uchwyceniu tej najlepszej chwili i pomysłowość w wybieraniu pięknych kompozycji to tylko niektóre z przymiotów Damiana. Praca z Damianem była bardzo przyjemna i udana, w przyjaznej atmosferze, ponieważ jest konkretnym profesjonalistą, który doskonale wczuł się w nasze oczekiwania. Pełen uśmiechu i pozytywnej energii człowiek. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Damian nas fotografował. Dla nas był to świetnie spędzony czas, który zaowocował niezliczoną ilością magicznych chwil, rewelacyjnie uchwyconych na fotografiach. My wiemy za co go szanujemy, podziwiamy..a Wy sprawdźcie:)

Bardzo gorąco dziękujemy i pozdrawiamy Ela i Adam.

 

ak

Po pięknym ślubie bardzo nas ucieszyły, a zarazem wzruszyły wspaniale uchwycone momenty, które zawsze pozostaną pamiątką Tamtego Dnia. Na widok zdjęć serce bije mocniej, pojawia się uśmiech i wspomnienia wracają. Damian pracuje bardzo dyskretnie, nie rzucając się w oczy. Jest otwarty, komunikatywny i profesjonalny w swojej pracy. Sesja plenerowa to mile spędzony czas w świetnej atmosferze, którego efektem są bardzo dobre, oryginalne zdjęcia. Efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania. Pięknie oprawiony, elegancki album jest wyjątkową pamiątką. Wiemy, że dokonaliśmy dobrego wyboru fotografa.

Zdecydowanie polecamy. Agata i Krzysiek.

 

 

portfolio-plener-27

Współpraca z Damianem była rewelacyjna 🙂 Pełen profesjonalizm! Zdjęcia są urocze, świetnej jakości. Polecamy wszystkim: wyjątkowa pamiątka ❤

Dziękujemy Paula i Adam

POLECAM

Poniżej przedstawiam firmy zajmujące się usługami związanymi ze ślubem oraz uroczystością weselną. Godni polecenia profesjonalni, z którymi współpraca zawsze jest przyjemnością. Odwiedźcie ich strony skontaktujcie się bo warto!