REFERENCJE

Współpraca z Damianem na 6 z plusem, super wpasował się w klimat naszego wesela! Efekt końcowy – zdjęcia i przepiękny album na wysokim poziomie – polecam naprawdę każdemu!

Urszula i Michał.

Dziękujemy za pamiątkę z Naszego Dnia w postaci pięknych zdjęć oprawianych we wspaniałym albumie. Zdjęcia ze ślubu jak i z pleneru – piękne i profesjonalne- stanowią niezapomniana pamiątkę na całe życie. Współpraca z Tobą to była czysta przyjemność. Gdybyśmy mogli jeszcze raz zorganizować ten dzień- to na pewno z Fotografem Damianem 😊 Zdecydowanie polecamy przyszłym Młodym Parom!!!

Świetnie się czułam przed obiektywem Damiana, cała uroczystość jak i sesję wyszły rewelacyjnie. Damian wyczuł się w klimat i wiedział jaki efekt chcieliśmy uzyskać. Sesje z nim to czysta zabawa. Polecam z czystym sumieniem.

Joanna i Piotr.

Z Damianem złapaliśmy fajny kontakt już na pierwszej sesji narzeczeńskiej (fajna opcja – warto zapoznać się z fotografem jeszcze przed TYM dniem). Bardzo miły, sympatyczny i wiecznie uśmiechnięty. Zauważyli to również nasi goście, którzy chwalili Damiana nie widząc jeszcze materiałów. 
Co również ważne – w pełni zaangażowany! Dużo fajnych propozycji i podpowiedzi, żeby wszystko wyszło jak najlepiej, przy jednoczesnej otwartości i cierpliwości dla naszych zachcianek.
Efekt współpracy? Super zdjęcia z dobrze uchwyconymi momentami, piękne fotki z sesji poślubnej – wszystko wyjątkowo zapakowane.

Polecamy bardzo!

Patrycja i Radek.

Z czystym sumieniem i z całego serca bardzo polecam. Damian jest bardzo sympatyczny i potrafi się natychmiast dostosować do zaistniałej sytuacji starając się z niej wycisnąć jak najwięcej się da aby Para Młoda była jak najbardziej zadowolona. Ślub to wspaniałe przeżycie a Damian potrafi je przepięknie uwiecznić na fotografii, oglądając przygotowany przez Niego materiał mam wrażenie że przeżywam ten dzień jeszcze raz pamiętając i czując każdą sekundę ponownie. Super dziękujemy bardzo z całego serca i głośno polecamy.

Patrycja i Piotr.

Współpraca z Damianem była rewelacyjna 🙂Pełen profesjonalizm! Zdjęcia są urocze, świetnej jakości. Polecamy wszystkim: wyjątkowa pamiątka 

Dziękujemy Paula i Adam

Po pięknym ślubie bardzo nas ucieszyły, a zarazem wzruszyły wspaniale uchwycone momenty, które zawsze pozostaną pamiątką Tamtego Dnia. Na widok zdjęć serce bije mocniej, pojawia się uśmiech i wspomnienia wracają. Damian pracuje bardzo dyskretnie, nie rzucając się w oczy. Jest otwarty, komunikatywny i profesjonalny w swojej pracy. Sesja plenerowa to mile spędzony czas w świetnej atmosferze, którego efektem są bardzo dobre, oryginalne zdjęcia. Efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania. Pięknie oprawiony, elegancki album jest wyjątkową pamiątką. Wiemy, że dokonaliśmy dobrego wyboru fotografa.

Zdecydowanie polecamy. Agata i Krzysiek.

Genialna intuicja, dobre oko w uchwyceniu tej najlepszej chwili i pomysłowość w wybieraniu pięknych kompozycji to tylko niektóre z przymiotów Damiana. Praca z Damianem była bardzo przyjemna i udana, w przyjaznej atmosferze, ponieważ jest konkretnym profesjonalistą, który doskonale wczuł się w nasze oczekiwania. Pełen uśmiechu i pozytywnej energii człowiek. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Damian nas fotografował. Dla nas był to świetnie spędzony czas, który zaowocował niezliczoną ilością magicznych chwil, rewelacyjnie uchwyconych na fotografiach. My wiemy za co go szanujemy, podziwiamy..a Wy sprawdźcie:)

Bardzo gorąco dziękujemy i pozdrawiamy Ela i Adam.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Praca Damiana wykonana zawodowo. Polecamy przyszłym Parom Młodym.

Justyna i Tomasz.